Očná optika, Stará Ľubovňa Servis okuliarov Očná optika, Stará Ľubovňa Očná optika, Stará Ľubovňa Očná optika, Stará Ľubovňa Očná optika, Stará Ľubovňa Očná optika, Stará Ľubovňa

                                                                           

 

 

                Ponúkame Vám:

  

Darčekové poukážky

Darujte svojim blízkym k ich sviatku darčekovú poukážku na nákup v našej očnej optike - Levočská 342/8, Stará Ľubovňa

 

 

 

Kvalitné videnie vďaka okuliarovým šošovkám:

Súčasťou každých okuliarov sú korekčné šošovky, ktoré vytvárajú spolu s okuliarovým rámom jeden celok. Jeden z veľmi dôležitých faktorov pri výbere okuliarových šošoviek je, na akú činnosť majú tieto okuliare slúžiť danému klientovi. Na trhu je veľké spektrum korekčných šošoviek, ktoré sa líšia svojou koncepciou a optickými vlastnosťami.

 

Jednoohniskové šošovky:

Optimálne riešenie pre krátkozrakosť alebo ďalekozrakosť. Vidíte perfektne veci, ktoré sú blízko, ale vzdialené predmety sa vám javia rozmazané? Potom ste s najväčšou pravdepodobnosťou krátkozraký. Alebo vidíte jasne predmety v diaľke, avšak máte problém pri čítaní. V tom prípade je príčinou s najväčšou pravdepodobnosťou ďalekozrakosť. Potrebujete takzvané jednoohniskové šošovky, pretože tieto sa používajú vždy vtedy, keď potrebujete korigovať zrak len v jednej oblasti videnia.

 

Multifokálne šošovky:

Progresívna šošovka je šošovka, pomocou ktorej je možné vidieť ostro a bez priechodov na všetky vzdialenosti. Je vhodná pre klientov, u ktorých došlo k rozdeleniu dioptrických hodnôt do diaľky a do blízka, čo predstavuje úplne prirodzený proces s prichádzajúcim vyšším vekom.
Progresívne šošovky sú vyrábané tak, že na nich nie je viditeľná žiadna deliaca línia. Predstavuje hneď dve rozhodujúce výhody: okuliare pôsobia ďaleko viac esteticky a ponúkajú ničím nerušený pohľad na oči klienta a týmto spôsobom zvyšujú komfort pri nosení a videní.
V oblasti progresívnych šošoviek hrá veľkú úlohu ich čo najpresnejšie prispôsobenie klientovi a jeho individuálnym nárokom na videnie. 

 

Pracovné šošovky:

Ak radi čítate, varíte, venujete sa svojim záľubám, majstrovaniu alebo veľa pracujete s počítačom, potom iste dôverne poznáte tieto problémy: napätie, unavené oči, bolesť hlavy, rýchla únava. Dôvodom týchto problémov sú nesprávne okuliare. Je to preto, že pre videnie do blízka a na strednú vzdialenosť nemusia byť čítacie alebo progresívne okuliare dostatočné. S čítacími okuliarmi môžete zreteľne vidieť len do vzdialenosti 40cm. Je pravda, že progresívne okuliare vám umožňujú vidieť zreteľne na všetky vzdialenosti, avšak zóna videnia do diaľky je pomerne veľká, kým zóny videnia do blízka a na strednú vzdialenosť sú obmedzené. Ideálnym riešením sú okuliare so špeciálnymi pracovnými šošovkami. Poskytujú dostatočné a ostré zorné pole v širšom zábere do blízka. Tým pádom môžete plynule prechádzať pohľadom z dokumentu na klávesnicu a na obrazovku a zároveň vidieť, čo sa deje za monitorom.

 

Samozafarbujúce šošovky:

 Vaše oči ťažko pracujú vo dne i v noci. Neustále sa prispôsobujú meniacim sa svetelným podmienkam, ako sú šero, tiene, oslňujúce umelé svetlo alebo slnečné svetlo, to všetko bez toho aby sme si všimli. Existujú však samozafarbujúce šošovky, ktoré pomáhajú našim očiam pri práci a doprajú im uvoľnené a pohodlné videnie. Najdôležitejšie kategórie, v ktorých samozafarbujúce šošovky musia preukázať svoju kvalitu, sú rýchlosť, ochrana a farba.

 

 

                            

 

 

                                                                               

 

 

Rámy

 

Okuliarové rámy pre deti, mládež, ale aj dámy aj pánov

 

Okuliarové rámy v dnešnej modernej dobe vytvárajú často image nositeľa a na dnešnom trhu je množstvo druhov, no hlavne široká ponuka

dioptrických rámov. Ponúkame Vám veľkú paletu modelov od svetoznámych výrobcov, ale aj cenovo prístupnú. V súčasnej dobe máme štandardne okolo 1500 rôznych modelov.

Okuliarové rámy pravidelne obmieňame podľa módnych trendov. Samozrejme u nás nájdete aj okuliarové rámy klasických tvarov. Pri výbere okuliarového rámu je potrebné zohľadniť nie len estetickosť rámu, ale výber treba prispôsobiť aj pre konkrétnu korekciu hlavne pri špeciálnych korekčných šošovkách a preto špecializovaný personál Vám s ochotou poradí pri výbere vhodného rámu pre konkrétnu korekciu. 

V ponuke máme štandardné okuliarové rámy pre deti rôznych materiálov. Ponúkame Vám okuliarové rámy rôznych materiálov - plastových, kovových a špeciálnych antialergických materiálov ako sú titánové rámy. 

 

 

Oneill okuliare - Stará ĽubovňaHickmann okuliareOčná optika - Stará ĽubovňaQuicksilver - Stará ĽubovňaOčná optika - Stará Ľubovňa


Stránku vytvorila a spravuje © EXO REKLAMNÁ AGENTÚRA s.r.o..