Očná optika, Stará Ľubovňa Servis okuliarov Očná optika, Stará Ľubovňa Očná optika, Stará Ľubovňa Očná optika, Stará Ľubovňa Očná optika, Stará Ľubovňa Očná optika, Stará Ľubovňa

                                                       Expres vyhotovenie okuliarov na počkanie

Vyhotovíme Vám nové okuliare podľa pôvodných ( starých ) okuliarov.

 

Servis okuliarov/ letovanie kovových rámov

V prípade nehody a poškodenia vašich okuliarov či šošoviek, sme pripravní  vykonať malé úpravy a opravy okamžite, priamo v predajni.  Závažnejšie servisné úkony vyriešime v čo najkratšom čase v závislosti od druhu poškodenia.

Opravy a výmeny poškodených častí okuliarov v rámci záruky vykonávame bezplatne.

Poškodené okuliare môžu spôsobiť zhoršenie videnia !

 

 

Opravy

Každodenným používaním, nasadzovaním, skladaním, ukladaním do puzdra, nesprávnou manipuláciou alebo čistením, docháza k povoľovaniu skrutiek v straniciach, nosníkov na nose, náchylné sú na to najmä vrtané rámy. Takto „povolené“ rámy nesedia optimálne, môžete mať pocit, že máte jednu šošovku nižšie. Cez šošovky sa  nedívate správne, čo nepriaznivo ovplyvňuje ostrosť videnia, môžete mať pocit, že sú Vaše okuliare už slabé a pritom stačí ich len  podoťahovať a vyrovnať.

Sme pripravený Vaše poškodené okuliare uviesť do pôvodného funkčného stavu.

Servis odporúčame vykonať min. raz za pol roka. Pokiaľ sa Vám stane hoci aj malá nehoda je dobré nechať si okuliare prehliadnúť a upraviť.

Pokiaľ si zakúpite nové okuliare, nový rám, aj keď Vám ich Náš personál po zhotovení upraví, môže se stať, že po niekoľkých dňoch nosenia, zistíte, že okuliare je potrebné upraviť.
Náš personál je pripravení okamžite Vám okuliare znovu upraviť podľa Vašich subjektívnych potrieb, tak aby Vám okuliare nespôsobovali žiadne problémy.

 

 

Čistenie okuliarov ultrazvukom

Čistenie okuliarov ultrazvukom vykonávame na základe požiadavky zákazníka a u každých okuliarov, kde sa vykonáva oprava, výmena časti okuliarov alebo nový zábrus okuliarových šošoviek.
Zároveň okuliare skontrolujeme, prípadne vyrovnáme a dotiahneme skrutky.

U nás zaplatíte aj platobnými kartami 


Stránku vytvorila a spravuje © EXO REKLAMNÁ AGENTÚRA s.r.o..